Společnost Epson uvádí na trh dvě nová udržitelná tisková zařízení, která podporují produktivitu zaměstnanců a efektivitu při práci z domova

15.10.2020

Vzhledem k tomu, že stále více lidí pracuje z domova, rozhodla se společnost Epson uvést na trh dvě nové multifunkční tiskárny, které byly navrženy pro malé či domácí kanceláře – modely WorkForce Pro WF-4745 a EcoTank L6580. Oba modely využívají energeticky úspornou inkoustovou technologii Heat-Free od Epsonu a nabízejí uživatelům možnost výběru mezi tradiční tiskárnou s kartridžemi a systémem s velkokapacitními zásobníky inkoustu, jehož je společnost Epson průkopníkem. 

„Provedli jsme průzkum u více než 4 000 zaměstnanců v Evropě a na Blízkém východě, díky němuž víme, že u 70 % z nich jsou faktory jako trvanlivost, energetická účinnost a snížené plýtvání spotřebním materiálem považovány za ‚zásadní‘ u produktů, které při práci doma využívají1,“ uvedl Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti Epson CZ & SK. „Jak WorkForce Pro WF-4745, tak i EcoTank L6580 splňují všechny tyto požadavky.“ 

Data ve skutečnosti naznačují, že pokud bychom všechny domácí a malé kancelářské laserové tiskárny používané v Evropě vyměnili za inkoustové tiskárny Epson, mohli bychom snížit spotřebu energie až o 311 milionů kWh2 nebo ušetřit více než 38,1 milionu EUR ročně3, a tím snížit produkci CO2 každý rok o 117 tisíc tun. 

WorkForce Pro WF-4745  

WorkForce Pro WF-4745 se stává cenově nejdostupnější barevnou multifunkční tiskárnou společnosti Epson v rámci jejího obchodního portfolia. Poskytuje výtisky v business kvalitě s rychlostí tisku až 24 stránek za minutu. Využívá praktické inkoustové zásobníky s velkou kapacitou. A se schopností pojmout více než 500 listů papíru pomáhá zvýšit efektivitu a snížit frekvenci doplňování papíru. Model WF-4745 také nabízí dotykové LCD rozhraní pro uživatelsky snadnou navigaci a 50stránkový automatický podavač dokumentů, který umožňuje rychlé a snadné skenování nebo faxování jednostranných i oboustranných dokumentů. Tento produkt poskytuje vynikající hodnotu uživatelům v menších firmách a domácích kancelářích, kteří vyžadují funkčnost na firemní úrovni. 

EcoTank L6580 

Tiskárna EcoTank L6580 nabízí tiskové řešení s mimořádně nízkými náklady a inkoustem, který je součástí balení a který umožňuje uživatelům tisknout několik měsíců, aniž by museli inkoust doplňovat. Systém inkoustových nádrží také eliminuje potřebu kartridží, jejich skladování a likvidaci. Tiskárna nabízí řadu funkcí, včetně Wi-Fi konektivity, která uživatelům umožní tisknout téměř odkudkoli, 4,3palcový dotykový LCD displej pro snadnou navigaci, více zásobníků papíru, rychlost tisku až 25 stránek za minutu a čas výstupu první stránky pouhých 5,5 sekundy. 

„Oba tyto modely byly navrženy pro malé firmy a domácí kanceláře, což z nich dělá perfektní tiskárny pro zaměstnance, kteří v současnosti pracují z domova,“ uzavírá Marcel. 

Často používané

 

O společnosti Epson

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem, který propojuje lidi, věci a informace pomocí nebývale efektivních, kompaktních a precizních technologií. Společnost se soustředí na to, aby přinášela inovace a překonala očekávání zákazníků v oblasti inkoustového tisku, vizuální komunikace, přenosné elektroniky a robotiky. Epson je rovněž hrdý na to, že pomáhá spoluvytvářet udržitelnou společnost, stejně tak jako své dlouhodobé snahy o naplnění Cílů udržitelného rozvoje OSN.

Globální korporace Epson Group vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku dosahuje ročních prodejů v hodnotě přesahující 1 miliardu JPY. global.epson.com

Environmentální vize 2050 – eco.epson.com 

Novinky

10.10.2022

Seminář - Interaktivní displeje Optoma a jejich využití ve školství

Poprvé ve spolupráci se společností Optoma Europe Ltd. jsme dne 6. října 2022 uspořádali seminář pro pedagogy a ředitele škol. Prezentovány byly nejnovější produkty, které představují pokrok v efektivitě práce a zjednodušení výuky na všech stupních vzdělávání.

detail
23.11.2020

Projektory Epson si získaly oblibu v České televizi

V České televizi hledali nové projekční řešení pro konferenční místnost generálního ředitele, jež by splňovalo přísné nároky na kvalitu obrazu. Ideální volbou se stalo řešení od inovátorů projekčních technologií UGO! Media, kteří náročné zadání dokonale splnili pomocí speciální projekční plochy a projektoru Epson.

detail
19.10.2020

Společnost Epson uvádí na trh novou tiskárnu ideální pro uživatele pracující z domova nebo pedagogy, kteří potřebují multifunkčnost, rychlé nastavení a vysokou rychlost tisku

Nová tiskárna je ideální pro uživatele pracující z domova nebo pedagogy, kteří potřebují multifunkčnost, rychlé nastavení a vysokou rychlost tisku.

detail
15.10.2020

Epson uvedením WorkForce DS-730N zjednodušuje digitalizaci a pomáhá minimalizovat manipulaci s papírem

Epson uvedením WorkForce DS-730N zjednodušuje digitalizaci a pomáhá minimalizovat manipulaci s papírem Inovativní firemní skener navržený pro zefektivnění pracovních toků s řadou funkcí pro snímání dokumentů

detail
07.10.2020

Společnost Epson prodala 50 milionů inkoustových tiskáren s vysokokapacitními inkoustovými nádržkami

Společnost Epson prodala 50 milionů inkoustových tiskáren s vysokokapacitními inkoustovými nádržkami Emise CO2 ze spotřebních materiálů se snížily o více než 160 000 tun

detail