Zapomeňte na laserový tisk - pořiďte si do kanceláře Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF

04.06.2020

featured image

Inkoustový tisk je stále populárnější. Tento trend následují i ​​firmy a mnohé z nich v současnosti přecházejí právě k inkoustovým technologiím. Důležitou roli v tomto případě při jejich rozhodování hraje zejména dopad na životní prostředí, kromě toho samozřejmě i technologické a ekonomické důvody. Firemní inkoustové tiskárny WorkForce vám umožní zvýšit efektivnost tisku. Výměna laserové tiskárny za inkoustovou tiskárnu Epson je skutečně jednoduché rozhodnutí, které vám přinese výhody v podobě nižší spotřeby energie, vyšší produktivity a menšího množství odpadu.

S výkonnou a energeticky úspornou multifunkční tiskárnou WorkForce Pro WF-C5790DWF vytisknete potřebné dokumenty rychle, ve vysoké kvalitě a s nízkým negativním dopadem na životní prostředí, a to právě díky výrazně nižší spotřebě energie. Inkoustová technologie tiskárny vám navíc výrazně snižuje potřebu výměny spotřebního materiálu. Tato firemní multifunkční tiskárna nabízí množství benefitů, jako je funkce pro automatický oboustranný tisk, skenování, faxování a kopírování, což také usnadní a zefektivní práci v kanceláři.

Díky vysoké výtěžnosti inkoustu vytisknete až 10 000 černobílých stran a 5 000 barevných stran bez doplnění inkoustu. Kapacita papíru v zásobníku je až 830 listů, díky čemuž strávíte méně času doplňováním papíru. Toto multifunkční zařízení pro malé pracovní skupiny je vynikající volbou pro firmy; od malých kanceláří až po velké korporace tradičně využívající laserový tisk, které potřebují snížit náklady, zvýšit produktivitu a zkrátit prostoje.

Tiskárna WorkForce Pro WF-C579DWF dokáže firmám pomoci ušetřit minimálně 50 % nákladů na barevnou stranu oproti srovnatelným laserovým modelům. Zároveň s tímto zařízením sníží svůj vliv na životní prostředí a zlepší reputaci v provozně-společenské oblasti. S nízkou spotřebou energie dokážete bez kompromisů ušetřit až 90 % energie oproti srovnatelným běžně dostupným laserovým modelem.

 

Proč si do vaší kanceláře vybrat Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF?

• Nejvyšší výtěžnost inkoustu v segmentu - vytisknete až 10 000 černobílých stran a 5 000 barevných stran bez doplnění inkoustu díky inovativnímu tankovému systému.

• Rychlý tisk - automatický oboustranný tisk, skenování, kopírování a faxování a navíc rychlejší vytištění první stany na rozdíl od laserových tiskáren, které se musí zahřívat.

• Ekologičnost - tiskárna spotřebuje až o 90 % méně energie než konkurenční barevné laserové tiskárny.

• Úspora nákladů - ušetřete minimálně 50 % nákladů na barevnou stranu oproti srovnatelným laserovým modelům.

• Tiskárny Epson WorkForce jsou určeny pro podnikový sektor - nabízejí přidané funkce díky softwarovým nástrojem, jako je Epson Open Platform.

 

Více informací o firemních tiskárnách Epson WorkForce naleznete zde:

https://www.epson.cz/verticals/business-printing-solutions

Novinky

10.10.2022

Seminář - Interaktivní displeje Optoma a jejich využití ve školství

Poprvé ve spolupráci se společností Optoma Europe Ltd. jsme dne 6. října 2022 uspořádali seminář pro pedagogy a ředitele škol. Prezentovány byly nejnovější produkty, které představují pokrok v efektivitě práce a zjednodušení výuky na všech stupních vzdělávání.

detail
23.11.2020

Projektory Epson si získaly oblibu v České televizi

V České televizi hledali nové projekční řešení pro konferenční místnost generálního ředitele, jež by splňovalo přísné nároky na kvalitu obrazu. Ideální volbou se stalo řešení od inovátorů projekčních technologií UGO! Media, kteří náročné zadání dokonale splnili pomocí speciální projekční plochy a projektoru Epson.

detail
19.10.2020

Společnost Epson uvádí na trh novou tiskárnu ideální pro uživatele pracující z domova nebo pedagogy, kteří potřebují multifunkčnost, rychlé nastavení a vysokou rychlost tisku

Nová tiskárna je ideální pro uživatele pracující z domova nebo pedagogy, kteří potřebují multifunkčnost, rychlé nastavení a vysokou rychlost tisku.

detail
15.10.2020

Společnost Epson uvádí na trh dvě nová udržitelná tisková zařízení, která podporují produktivitu zaměstnanců a efektivitu při práci z domova

Společnost Epson uvádí na trh dvě nová udržitelná tisková zařízení, která podporují produktivitu zaměstnanců a efektivitu při práci z domova WorkForce Pro WF-4745 – nejdostupnější firemní multifunkční tiskárna od Epsonu – přináší rychlost a kvalitu firemního tisku s praktickými vysokokapacitními inkoustovými zásobníky a dvěma zásobníky papíru EcoTank L6580 – umožňuje několika měsíční tisk bez nutnosti doplnění inkoustu s mimořádně nízkými náklady

detail
15.10.2020

Epson uvedením WorkForce DS-730N zjednodušuje digitalizaci a pomáhá minimalizovat manipulaci s papírem

Epson uvedením WorkForce DS-730N zjednodušuje digitalizaci a pomáhá minimalizovat manipulaci s papírem Inovativní firemní skener navržený pro zefektivnění pracovních toků s řadou funkcí pro snímání dokumentů

detail