USPOŘÁDALI JSME IV. ROČNÍK SEMINÁŘE „EPSON – NOVÉ TECHNOLOGIE VE VZDĚLÁNÍ“

15.10.2019

Díky velice úzké spolupráci se společností EPSON, jejímž jsme Zlatým partnerem, jsme pro ředitele a správce ICT, základních a středních škol, mohli připravit již III. ročník semináře „EPSON – nové technologie ve vzdělání“.


Seminář vedl ředitel společnosti Epson pro ČR a SR, Marcel Divín, který účastníky seznámil nejen s historií i součastností společnosti EPSON SEICO Corporation, především pak s technologickými novinkami tohoto technologického lídra v oblasti ICT.


Techničtější část věnovanou bezpečnému přístupu k tisku s ověřením, zjednodušeným postupům uživatelů, snižování nákladů a odpovědnost vůči životnímu prostředí měl na starosti Martine Lucký, který je ve společnosti Epson na pozici Pre/Post Sales Specialist.


Oběma pánům patří náš obrovský dík za spoustu informací a zajímavý seminář!

Podobně, jako v předchozích letech, tak i letos byla skvělým hostitelem Střední škola Bohumín, příspěvková organizace MSK, v jejichž prostorách se uskutečnil nejen samotný seminář a v průběhu přestávky coffee break, ale na závěr i výtečný oběd, jehož slavnostní tabule byla připravena v kompletně renovované Restauraci a Kavárně na náměstí, která je sice učňovským zařízením, ale ve skutečnosti je to krásná, moderní restaurace, kterou stojí za to navštívit.


Za výraznou pomoc s organizací semináře, pohostinnost a vstřícnost, patří naše nesmírné poděkování především skvělé paní ředitelce, Ing. Liběně Orságové.


Jak již název semináře napovídá „Epson – nové technologie ve vzdělání“ jeho cílem bylo seznámit účastníky s novými technologiemi společnosti Epson určenými pro oblast vzdělání. Představeny byly novinky mezi projektory, ať již klasické, či interaktivní s ultrakrátkou projekční vzdáleností, včetně praktických ukázek jejich využití při výuce, dále pak výkonné skenery, tisková zařízení s ITS (Inkoustovým Tankovým Systémem) nebo novinky se systémem EcoTank, v neposlední řadě byly představeny výjimečná tisková zařízení s technologií WorkForce Pro RIPS, která mají nejnižší náklady na výtisk jedné stránky (černobílé i barevné), zcela zanedbatelnou spotřebu elektrické energie, ale především pak absolutně nejnižší celkové náklady vlastnictví (TCO – Total Cost of Ownership).


Všichni účastníci si odnesli dárky a výherci v bohaté tombole hodnotná multifunkční zařízení Epson, jako např. WF-C5790DWF, EcoTank ITS L6170, EcoTank ITS L4160 a 2 ks Expression Premium XP-6000.


Závěrem bychom rádi poděkovali všem, kteří si našli čas a zúčastnili se semináře a věříme, že se uvidíme opětovně i v dalších letech!


Za team společnosti KK-TECH s.r.o. se s Vámi loučí Lukáš Krywult, MSc. a Ing. Richard Krywult

Novinky

10.10.2022

Seminář - Interaktivní displeje Optoma a jejich využití ve školství

Poprvé ve spolupráci se společností Optoma Europe Ltd. jsme dne 6. října 2022 uspořádali seminář pro pedagogy a ředitele škol. Prezentovány byly nejnovější produkty, které představují pokrok v efektivitě práce a zjednodušení výuky na všech stupních vzdělávání.

detail
23.11.2020

Projektory Epson si získaly oblibu v České televizi

V České televizi hledali nové projekční řešení pro konferenční místnost generálního ředitele, jež by splňovalo přísné nároky na kvalitu obrazu. Ideální volbou se stalo řešení od inovátorů projekčních technologií UGO! Media, kteří náročné zadání dokonale splnili pomocí speciální projekční plochy a projektoru Epson.

detail
19.10.2020

Společnost Epson uvádí na trh novou tiskárnu ideální pro uživatele pracující z domova nebo pedagogy, kteří potřebují multifunkčnost, rychlé nastavení a vysokou rychlost tisku

Nová tiskárna je ideální pro uživatele pracující z domova nebo pedagogy, kteří potřebují multifunkčnost, rychlé nastavení a vysokou rychlost tisku.

detail
15.10.2020

Společnost Epson uvádí na trh dvě nová udržitelná tisková zařízení, která podporují produktivitu zaměstnanců a efektivitu při práci z domova

Společnost Epson uvádí na trh dvě nová udržitelná tisková zařízení, která podporují produktivitu zaměstnanců a efektivitu při práci z domova WorkForce Pro WF-4745 – nejdostupnější firemní multifunkční tiskárna od Epsonu – přináší rychlost a kvalitu firemního tisku s praktickými vysokokapacitními inkoustovými zásobníky a dvěma zásobníky papíru EcoTank L6580 – umožňuje několika měsíční tisk bez nutnosti doplnění inkoustu s mimořádně nízkými náklady

detail
15.10.2020

Epson uvedením WorkForce DS-730N zjednodušuje digitalizaci a pomáhá minimalizovat manipulaci s papírem

Epson uvedením WorkForce DS-730N zjednodušuje digitalizaci a pomáhá minimalizovat manipulaci s papírem Inovativní firemní skener navržený pro zefektivnění pracovních toků s řadou funkcí pro snímání dokumentů

detail